برای عضویت در کانال رسمی سایت خبری، تحلیلی عصرسیاست اینجا کلیک نمایید.
 

نمایش نمایش

روح الله حسینیان:
توافق سیاسی یک برنامه استعماری از سوی آمریکا است
نماینده مردم تهران : با اشاره به موضوع توافق سیاسی گفت: بین ایران و آمریکا هیچ‌گونه مسئله سیاسی وجود ندارد/ جمهوری اسلامی باید مراقبت کند که تا ترفندی جدید از سوی غرب به ما تحمیل نشود.
سردار سلامی:قاعده بازی در منطقه تغییر کرده است
چترسیاسی وامنیتی ایران بر یمن/هرنقطه ای از منافع دشمنان را با انبوه موشک ها منهدم می کنیم
جانشین فرمانده کل سپاه، با هشدار نسبت به کسانی که چشم طمع به کشور اسلامی ایران دارند و جمهوری اسلامی ایران را تهدید می کنند، تاکید کرد: هر نقطه ای از اهداف و منافع حیاتی دشمنان که بخواهیم با انبوهی از موشکها ویران می کنیم.
معاون سیاسی وزیر کشور:
دولت ازتمام احزاب شناسنامه‌دار ومجاز حمایت می‌کند‌/ احزاب به جای تنش نشاط سیاسی را برای مردم به نمایش گذارند
معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه روند فعالیت احزاب سیاسی در کشور به نحوی بوده که مردم اغلب از آن تلقی تنش دارند، گفت: احزاب به جای مسائل تنش‌زا، چهره وفاق خود را برای مردم به نمایش بگذارند.
گفت‌وگو منتشر نشده با همسر آیت‌الله خاتمی:
راضی نبودم پای«سیدمحمد»به امور سیاسی باز شود/ رابطه ما با رهبر انقلاب دلی و محبت‌آمیز بود
مرحوم بانو سکینه ضیایی تصریح کرده بود که رابطه ما با رهبر فرزانه انقلاب دلی، محبت آمیز برادرانه و دیرپای است، از مدت‌ها قبل از انقلاب در بسیاری از موارد ایشان میهمان ما بودند.
زارعی:
نباید اجازه داد با استفاده از ترفند سیاسی، تحریم‌ها را به حالت معلق درآورند
نماینده مردم تهران در مجلس: زیر بار توافق مبهم نمی‌رویم/ نمی‌پذیریم "کلیه فعالیت‌ها" ی ایران زیر نظر آژانس انرژی اتمی باشد/ توافق سیاسی معنی ندارد، توافق یک مرحله‌ای و جامع باشد.
گزارش/
هاشمی در بزنگاه‌های سیاسی چه کرده‌ است؟
مواضع اخیر هاشمی رفسنجانی و بازتاب سخنان وی در رسانه‌های اصلاح‌طلب بر ضد منتقدان هسته‌ای این سوال را مطرح می‌کند که چرا رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با سخنان جناحی، جایگاه خود را تضعیف می‌‌کند و سعی دارد به مجری سیاست‌های اصلاح‌طلبانی تبدیل شود که...
ابوترابی فرد:
ایران و لتونی با استفاده از فرصت‌ها، روابط سیاسی و اقتصادی را توسعه دهند
نایب رئیس مجلس در دیدار با قائم مقام وزیر خارجه لتونی گفت: فرصت‌های فراوانی در عرصه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و تجاری میان ایران و لتونی وجود دارد که باید از آنها استفاده کرد.
بیانیه تشکل های دانشجویی دانشگاه یزد؛
تبدیل دانشگاه یزدبه باشگاه سیاسی ومانور پیاده نظام فتنه را تحمل نمی‌کنیم/صداوسیما،مسئول بزک‌کردن احزاب و دولتی‌ها نیست
نقد بیانیه هسته ای در لوزان توسط خود اعضای وزارت خارجه و بعضاً خود تیم مذاکره کننده، از دیگر فعالیتهای خنده آور و دولتی مآبانه صدا وسیما در روزهای اخیر می باشد.پس کسانی که از نواقص این بیانیه گلایه مند هستند، در کدام قسمت دستگاه رسانه ملی جای دارند؟
حجت الاسلام تقوی:
تحجر سیاسی بدترین آفت برای یک جریان سیاسی است
رئیس شورای هماهنگی اصولگرایان در نشست واحد خواهران شورا با بیان اینکه ما نقش زنان را باور داریم اظهار داشت: کسی کارت دعوت نمی‌فرستد باید بر اساس تعهد و اعتقادات خود در صحنه باشیم.
واکنش‌اوبامابه‌سخنان رهبرانقلاب؛
تحریم هامرحله‌ای‌برداشته می‌شود!/برخی سناتورها به تفسیر رهبر ایران از توافق سیاسی بیشتر اعتماد دارند تا به تفسیر جان کری
رئیس جمهور آمریکا رفع تحریم‌ها علیه ایران را مرحله‌ای دانست و در انتقاد از برخی مواضع سناتورهای جمهوری‌خواه درباره بیانیه لوزان گفت: برخی سناتورها می‌گویند جان کری در تفسیر توافق سیاسی کمتر از رهبر ایران مورد اعتماد است.
امیر عبداللهیان:
تحولات منطقه صرفا راهکار سیاسی دارد
معاون وزارت خارجه ایران در دیدار همتای آلمانی خود افزود: انتظار داریم آلمان و سایر کشورهای اروپایی اقدامات لازم را برای توقف حملات علیه مردم یمن فراهم کنند/ " مارکوس ادرر": نقش ایران در تحولات منطقه بسیار مهم و تاثیرگذار است.
سفیر سابق ایران در پاکستان:
حمله زمینی عربستان به یمن خودکشی سیاسی است/جامعه پاکستان با توسعه روابط اسلام آباد و ریاض مخالف است
ماشاءالله شاکری گفت: عربستان اگر بخواهد حمله زمینی به یمن کند قطعا دست به خودکشی سریع زده و اگر هم بخواهد با نیروی هوایی به حملاتش ادامه دهد سرانجامی نخواهد داشت.
حجت الاسلام تقدسی:مذاکرات هسته‎‌اي یک بحث حزبی نیست
طرح مسئله کم‌آبی به عنوان بزرگترین منکر،بازی سیاسی است/نقدعملکردتیم هسته‎‌اي زیرسئوال بردن مذاکرات نیست
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج ابرکوه گفت: بعضی مسئولین مملکتی می خواهند حجاب و عفاف را به حاشیه بکشانند و به جای بی حجابی، کم آبی را بزرگترین منکر عنوان می کنند و این نوعی بازی سیاسی است.
امام جمعه یزد:
مسئولان استان بدون نظر به«مسائل سیاسی» بیش از پیش برای مردم کار کنند/فضاهای مجازی؛ روزنه امید غرب برای حذف «حیا»
امام جمعه یزد با بیان اینکه رسانه‌های غربی با استفاده از فضای مجازی، از بین بردن حیا در جامعه اسلامی را هدف قرار داده‌اند گفت: مسئولان، معلمان، روحانیون و والدین باید بیش از پیش نسبت به آموزش‌های تربیتی در مورد حفظ حیا در بین مردم جامعه اقدام کنند.
رهبر معظم انقلاب در جمع پرشور زائران و مجاوران امام رئوف
رفع تحریم ها جزو موضوعات مذاکره است نه نتیجه مذاکرات/احساس دلواپسی و دغدغه مندی کنند هیچ مانعی ندارد
رهبر معظم انقلاب در جمع زائران رضوی فرمودند: ممکن است در یک قضیه ای یک عده ای دغدغه داشته باشند دغدغه داشتن جرم نیست دلواپس بودن جرم نیست ، می توانند کسانی حقیقتا نسبت به یک مساله مهم و حساس کشور احساس دلواپسی و دغدغه مندی کنند هیچ مانعی ندارد .
نمایش 2,551 - 2,565 از 2,565 نتیجه
آیتم در هر صفحه 25
از 103

جدیدترین ها جدیدترین ها