برای عضویت در کانال رسمی سایت خبری، تحلیلی عصرسیاست اینجا کلیک نمایید.
 

نمایش نمایش

شناسه : 13515132
امام جمعه خضرآباد:


امام جمعه خضرآباد با اشاره به اینکه برخی امروزه به دنبال تحریف سخنان امام خمینی (ره) هستند، اظهار داشت: برخی اشخاص از روی اغراض نفسانی و تمایلات شخصی خود می خواهند از امام (ره) سو استفاده کن

به گزارش یزد رسا، امام جمعه خضرآباد در مصاحبه با نسیم صادق، با اشاره به اینکه برخی امروزه به دنبال تحریف سخنان امام خمینی (ره) هستند، اظهار داشت: برخی اشخاص از روی اغراض نفسانی و تمایلات شخصی خود می خواهند از امام (ره) سو استفاده کنند.

"حجت الاسلام والمسلمین غالبی" امام جمعه خضرآباد با بیان اینکه این انحراف در سخنان امام (ره) چیزی جز حفظ منافع محرف کنندگان دربر ندارد، خاطر نشان کرد: کسانی که قصد تحریف سخنان خمینی کبیر را دارند به دنبال حقیقت نیستند.

وی با تاکید بر ضرورت زمان شناسی در شناخت وقایع و رویداد ها گفت: امام بزرگوار برای هر زمان و هر شرایطی سخنان راهگشایی دارند و ما باید در رویارویی با مسائل مختلف به دنبال رفتار و اصول امام در آن شرایط باشیم.

امام جمعه خضرآباد با اشاره به جنایات داعش و گروه های تکفیری در منطقه تصریح کرد: امروز نیاز کشور به حفظ وحدت است که این خود یکی از اصولی بود که امام بر آن تاکید داشتند.

حجت الاسلام غالبی دشمن شناسی را هنر هر عصر وزمان دانست و افزود: امام خمینی (ره) آمریکا را شیطان بزرگ نامید و از اول می دانستند که تا چنین شیطانی وجود دارد، آسودگی برای دین و اسلام و پیروان آن وجود نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه آمریکا بزرگ ترن ضرر برای انقلاب اسلامی محسوب می شود، گفت: آسودگی در دفع ضرر است و تا این شکل نگیرد، آسودگی بر قرار نخواهد شد.

انتهای پیام/ع

جدیدترین ها جدیدترین ها