برای عضویت در کانال رسمی سایت خبری، تحلیلی عصرسیاست اینجا کلیک نمایید.
 

نمایش نمایش

شناسه : 24503147


به راستی برگزاری آزادانه برنامه های فاقد مجوز مفسده انگیز آن هم بدون برخورد متولیان فرهنگ استان نمی تواند چراغ سبزی برای خاطیان باشد؟

به گزارش عصرسیاست، در پی برگزاری سمیناری حرمت شکنانه با عنوان «برنامه ریزی عصبی و کلامی با هدف در دست گرفتن کنترل ذهن و نحوه استفاده از زبان ذهن!» توسط یکی از موسسات فرهنگی هنری یزد معاون فرهنگی ارشاد استان یزد در مصاحبه با یزد رسا از عدم صدور مجوز برای برگزاری چنین سمیناری سخن گفته است. بیشتر بخوانید...

این اظهارات معاون فرهنگی ارشاد یزد از چند جهت قابل تأمل است:

1- برگزاری چنین برنامه های غیرارزشی  مبتذل آن هم بدون اخذ مجوز از اداره ارشاد یزد، این شائبه را به ذهن متبادر می کند که اداره ارشاد یزد تسلطی بر اوضاع استان نداشته و با غفلت و سهل انگاری آن ها چنین تحرکات غیراخلاقی صورت گرفته است.

2- از سوی دیگر عدم اشراف و اهمال ارشاد یزد در برخورد با خاطیان در حالی است که پیشتر برای برگزاری مراسمات مذهبی، برخی سخن از اخذ مجوز به میان آورده و از برگزاری فاقد مجوز یادواره شهدا در یزد انتقاد کردند.

بدون شک عدم اشراف اداره ارشاد یزد بر تحرکات غیرارزشی در یزد، و عدم برخورد با خاطیان، آن ها را برای تکرار چنین ابتذالاتی جری تر می کند. مسلماً صرف سخن گفتن از عدم اخذ مجوز برای پاک کردن دامن خود از حوادث رخ داده نمی تواند قانع کننده باشد زیرا اداره کل ارشاد یزد باید با اشراف خود از برگزاری چنین مراسماتی جلوگیری می کرد.

به راستی برگزاری آزادانه برنامه های فاقد مجوز مفسده انگیز آن هم بدون برخورد متولیان فرهنگ استان نمی تواند چراغ سبزی برای خاطیان باشد؟

مخالفت های گسترده و پی در پی مردم، علما و روحانیون استان به چنین تحرکاتی به خوبی نشان می دهد که مردم از ادامه این روند و اهمال اداره ارشاد یزد در برخورد با خاطیان و عدم ایجاد ثبات فرهنگی در استان راضی نبوده و خواستار مقابله با این موج وادادگی و اهمال هستند.

انتهای پیام/آ


جدیدترین ها جدیدترین ها