برای عضویت در کانال رسمی سایت خبری، تحلیلی عصرسیاست اینجا کلیک نمایید.
 

نمایش نمایش

شناسه : 25329571
معاون اول روحانی:


سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی گفت: آقای جهانگیری در نشست روزگذشته با اعضای این فراکسیون مجلس تصریح کرد که علی‌رغم بدعهدی‌ آمریکا در موضوع برجام باید از برجام حفاظت کنیم.

به گزارش عصرسیاست؛ مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، جزئیات جلسه بعدازظهر امروز اعضای فراکسیون مستقلان ولایی با اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور را تشریح کرد.

وی با اشاره به اینکه معاون اول رئیس‌جمهور در این جلسه بر تلاش دولت جهت برخورداری از اعتماد مجلس تأکید کرد، گفت: آقای جهانگیری اظهار داشت که در سایه این اعتماد است که دولت می‌تواند کارهای خود را به پیش ببرد.

لاهوتی در ادامه خاطرنشان کرد: آقای جهانگیری در نشست امروز خود با اعضای فراکسیون مستقلان ولایی مجلس از رتبه ممتاز جمهوری اسلامی ایران در منطقه سخن گفت و تصریح کرد که علی‌رغم بدعهدی‌ آمریکا در موضوع برجام باید از برجام حفاظت کنیم.

وی از قول معاون اول رئیس‌جمهور اضافه کرد: مسئله مهم کشور موضوع اقتصاد است و باید بکوشیم اجماعی برای حل مشکلات اقتصادی در کشور فراهم آوریم و کلام‌های ما در این زمینه متفاوت نباشد، اما یک عده می‌کوشند که به جای حل مشکلات دولت را زیر سوال برده و تضعیف کنند.

عضو فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی با ذکر این نکته که اسحاق جهانگیری به گام‌های خوب برداشته شده برای سرمایه‌گذاری در کشور اشاره کرده است، گفت: معاون اول رئیس‌جمهور از نمایندگان مجلس خواست کمک کنند تا اصلاحات لازم در بودجه سال 96 صوت گیرد.

وی در بخش دیگری از این گفت‌وگو از تأکید نمایندگان عضو فراکسیون مستقلان ولایی بر روی ارتباط دولت با نمایندگان مردم در مجلس سخن گفت و ادامه داد: اعضای فراکسیون نسبت به واردات کالا به کشور گلایه داشتند و تأکید کردند که با وجود این تعداد قشر بیکار در کشور باید نگاه‌مان به افزایش صادرات باشد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای فراکسیون مستقلان ولایی در نشست امروز با معاون اول رئیس‌جمهور اقدامات انجام‌شده در مقابل قاچاق کالا به کشور را ناکافی دانسته و در ادامه به طرح برخی مشکلات استانی و حوزه انتخابی خود پرداخت.

انتهای پیام/

جدیدترین ها جدیدترین ها