برای عضویت در کانال رسمی سایت خبری، تحلیلی عصرسیاست اینجا کلیک نمایید.
 

نمایش نمایش

شناسه : 13514984
امام جمعه مهریز مطرح کرد


امام جمعه مهریز با اشاره به اینکه تحریف افکار و اندیشه امام(ره) از سوی برخی از افراد یک خطر بزرگ است گفت: مردم باید با بینش و بصیرت این تحریف ها را بشناسند زیرا تحریف شخصیت امام خمینی(ره) ضربه به هدف انقلاب که همان حاکمیت اسلامی است می باشد.

به گزارش عصر سیاست، حجت الاسلام والمسلمین علی برهان در گفت و گو با صبح مهریز به بیانات راهگشای مقام معظم رهبری در حرم امام راحل (ره) اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از موارد مهمی که مقام معظم رهبری در سخنان خود به آن بصورت مفصل اشاره کردند موضوع خطر تحریف افکار و اندیشه ها و سیره نورانی بنیانگذار جمهوری اسلامی بود .

وی خاطر نشان کرد: هم اکنون راه و مرام امام خمینی(ره) با قدرت و به روشنی توسط مقام معظم رهبری پیگیری و در همان جهت صورت می گیرد.

برهان با اشاره به اینکه تحریف افکار و اندیشه ها و اهداف و آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی از سوی برخی از افراد یک خطر بزرگ است که باید در این زمینه خیلی هوشیار بود تصریح کرد: مردم باید با بینش و بصیرت این تحریف ها را بشناسند زیرا تحریف شخصیت امام خمینی(ره) ضربه به هدف انقلاب که همان حاکمیت اسلامی است می باشد.

برهان گفت: حرکت در مسیری که مقام معظم رهبری در ابعاد مختلف مشخص  می کنند خود سدی در برابر تحریف افکار امام خمینی (ره) است .

امام جمعه مهریز تاکید کرد: راه عزت آفرین امام راحل (ره) در وجود مقام معظم رهبری با قدرت ادامه دارد و دشمنان در اهداف خود ناکام هستند.  

انتهای پیام/ع           


جدیدترین ها جدیدترین ها